KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12487288

nr 1248 7288

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben, 41x47

Utrop:

600 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:25:54